Strona główna » Blog

Kategoria: Blog

Pożyczki w domu

Pożyczki do domu czy przez Internet?

Pożyczki do domu nie są już najczęściej wybieraną formą pożyczania pozabankowego. Stało się tak za sprawą dużego rozwoju pożyczek internetowych. Czy rozwój rynku internetowego spowoduje całkowitą zapaść pożyczek z obsługą we własnym domu?

Skoro Internet jest już praktycznie w każdym domu, to po co zapraszać doradcę, skoro możemy szybko i sprawnie uzupełnić wniosek przez Internet. Jest to stwierdzenie jak najbardziej prawdziwe. Jesteśmy świadomi, że pożyczanie online na stałe zlikwiduje rynek pożyczek w zaciszu domowym. Stanie się tak na pewno gdy nasze pokolenie, czyli to które wychowało się już na Internecie dorośnie. Obecnie z pożyczek z obsługą w domu korzystają przeważnie ludzie starsi, którzy nie potrafią swobodnie poruszać się w sieci lub osoby, które nie mają konta bankowego z obsługą internetową.

Korzyści z wybierania ofert online jest wiele:

  • złożenie wniosku trwa parę minut, nie musimy czekać aż konsultant odwiedzi Nas w domu po paru dniach,
  • nie musimy zapraszać obcych do mieszkania,
  • nie ujawniamy naszej tożsamości, jesteśmy bardziej anonimowi,
  • większość pożyczek online jest po prostu tańsza.

Problem z pożyczkami online jest tylko jeden. Którą ofertę wybrać? Z pomocą przychodzi Nasz portal, w którym znajdą Państwo wiele opisów, opinii i porad. Na pewno możemy polecić Chwilówkomat i Wongę. Polecamy również nasze rankingi, np. ranking pożyczek 2000 zł.

AML czyli działania przeciw praniu brudnych pieniędzy

aml przeciwko praniu brudnych pieniędzyZapewne większość z nas spotkała się z pojęciem „prania brudnych pieniędzy”, jednak nie jesteśmy do końca świadomi z czym to dokładnie się wiąże. W naszej wyobraźni pojawia się zazwyczaj obraz rekinów biznesu, którzy przechowują swoje pieniądze z nie do końca legalnych interesów na zagranicznych kontach. W jaki sposób prawo kwalifikuje brudne pieniądze i jak władza próbuje radzić sobie z tym problemem?

 

Więcej

porównanie pożyczek online

Pożyczka bankowa czy pozabankowa na 24 miesiące porównanie

Bywają sytuację, w których potrzebna jest nam większa suma pieniędzy. Zazwyczaj wiążą się one z ważną zmianą- organizacją wesela, narodzinami dziecka, zakupem nowego auta rodzinnego czy przeprowadzką. Nie zawsze możemy jednak pozwolić sobie na swobodne wydatki. Jedynym rozwiązaniem będzie zatem zaciągnięcie pożyczki. Do wyboru mamy wówczas dwie możliwości- pożyczkę w banku lub skorzystanie z oferty firmy pozabankowej. Która z nich będzie dla nas bardziej korzystna? Kiedy lepiej zdecydować się na pożyczkę bankową, a kiedy odwiedzić firmę pożyczkową? Sprawdziliśmy to na kilku przykładach.

Więcej