CreditStar – pożyczki krótkoterminowe do 5000 zł

3.5 = 70% liczba głosów: 2

Creditstar pożyczka krótkoterminowa

CreditStar to międzynarodowa firma działająca od 2006 roku. Z usług firmy mogą skorzystać osoby, które potrzebują szybkiego wsparcia finansowego i spełniają warunki wypłacalności.

Złóż wniosek w CreditStar

Pożyczki Credistar – oferta szybkich pożyczek online

Creditstar ma w swojej ofercie pożyczki krótkoterminowe w kwocie od 100 do nawet 5000 zł. Jest to jednak oferta przeznaczona dla stałych klientów. Przy pierwszym zobowiązaniu możemy starać się maksymalnie o 1500 zł. W CreditStar mamy dłuższy okres spłaty. Możemy uregulować należności w terminie od 5 do 30 dni bądź wybrać termin 90-dniowy i rozłożyć zobowiązanie na trzy raty.

  Pożyczkodawca troszczy się o dobro swoich klientów,  przypominając im o terminach spłaty. 10 dni wcześniej wysyła SMS bądź e-mail, sygnalizujące o zbliżającej się dacie. Informacje o płatnościach można także sprawdzić logując się na portal pożyczkodawcy.

  Każda pożyczka to zobowiązanie finansowe. Przed zawarciem umowy przeczytaj jej warunki, w razie potrzeby skonsultuj się ze specjalistą.

  Pożyczkobiorca może odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty jej zawarcia, ponieważ pożyczka i umowa jest zawierana na odległość.

Warunki pożyczki Creditsar – co trzeba spełnić

 • które mają ukończone 18 lat, legitymują się dowodem tożsamości bądź kartą stałego pobytu w Polsce,
 • mają własny telefon komórkowy, posiadać własny rachunek w banku i  adres poczty  elektronicznej,
 • oraz pozytywna historię kredytową,
 • posiadać stałe dochody.

Prosta pożyczka – krótki i szybki formularz pożyczkowy

 1. Zadecydować o szczegółach pożyczki. A konkretnie jaka kwota będzie nam potrzebna. Klienci, którzy po raz pierwszy korzystają z usług pożyczkodawcy, mogą starać się maksymalnie o 1500 zł. Okres kredytowania wynosi od 5 do 90 dni. Jeśli zdecydujemy się na najdłuższy termin spłaty, kwota pożyczki rozkładana jest na 3 raty. Dla powracających klientów przygotowana jest jeszcze lepsza propozycja. Mogą się ubiegać nawet o 5000 zł.
 2. Zarejestrować się – jeśli staramy się o pożyczkę po raz pierwszy. Musimy się zarejestrować, podając podstawowe dane osobowe. Jest to wymagane jedynie przy składaniu pierwszego wniosku, dlatego przy staraniu się o każdą kolejną pożyczkę cały proces zajmuje jeszcze mniej czasu.
 3. Potwierdzić swoją tożsamość. Robimy przelew weryfikacyjny na kwotę 1 grosza. Jego zadaniem jest potwierdzenie naszej tożsamości. Pożyczkodawca może jeszcze poprosić o dodatkowe informacje dotyczące naszych finansów, aby mógł dokonać właściwej interpretacji złożonego przez nas wniosku.
 4. Poczekać na decyzję pożyczkodawcy. Kiedy złożymy formularz i przekażemy go do rozpatrzenia, musimy zaczekać na decyzję. Może się z nami skontaktować przedstawiciel firmy Creditstar, który poprosi o szczegóły, pozwalające mu na właściwą analizę naszego wniosku. Jeśli otrzymamy pozytywną odpowiedź, pieniądze zostaną przelane w ciągu 15 minut.

Złóż wniosek w CreditStar

Kolejna pożyczka w Creditstar

CreditStar - szybka pożyczka onlineZamierzając wziąć kolejną pożyczkę, jesteśmy zobowiązani wcześniej spłacić poprzednie należności.

W Creditstar można dokonać wcześniejszej spłaty. W tytule przelewu należy podać numer referencyjny pożyczki oraz numer umowy, aby uniknąć sytuacji, w której Creditstar nie zauważy spłaty zadłużenia i wyśle powiadomienia o obowiązku dokonania zwrotu pożyczki.

Jeśli nie możesz dokonać spłaty w terminie, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

W przypadku nieterminowej spłaty pożyczki mogą być naliczone dodatkowe koszty: odsetki maksymalne tj. dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie (odsetki ustawowe za opóźnienie wynoszą sumę stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych). W przypadku nieuregulowania długu Pożyczkodawca zastrzega prawo przekazać sprawę do wyegzekwowania osobom trzecim oraz informacje o zobowiązaniach do biur informacji Gospodarczej i Biura Informacji Kredytowej po spełnieniu odpowiednich przesłanek prawnych.

Zalety pożyczek Creditstar

 • pożyczka udzielana jest osobom, które ukończyły 18 lat,
 • z pożyczki mogą skorzystać seniorzy, ponieważ Credistar nie określa górnej granicy wieku pożyczkobiorcy,
 • maksymalna kwota pożyczki w wysokości 5000 zł,
 • możliwość spłaty pożyczki przed terminem,
 • creditstar stosuje najwyższe standardy bezpieczeństwa, gwarantując pełną ochronę danych osobowych klientów.

Creditstar – logowanie, godziny pracy, weryfikacja i konta bankowe

Dane kontaktowe:

  Dokładna nazwa firmy: Warsaw Financial Centre Sp. z O.O.

  Siedziba firmy: ul. Emilii Plater 53, Warszawa 00-113

  Kontakt telefoniczny: 22 307 51 53

  E-mail: info@creditstar.pl

  Strona Internetowa: www.creditstar.pl

  Godziny pracy obsługi klienta: pn. – ndz.: 09:00 – 20:00

  Konta bankowe pożyczkodawcy: ING Bank., BZ WBK, PKO Bank Polski, Millenium Bank, Bank Pekao S.A., Alior Bank, mBank

  Bazy sprawdzane przez firmę: BIK, BIG Infomonitor, BIG ERIF, KRD

Złóż wniosek w CreditStar

Creditstar – pytania i odpowiedzi

 • Czy mogę spłacić pożyczkę przed terminem?

Tak, pożyczkę można spłacić wcześniej w dowolnej chwile przed terminem.

 • Dlaczego powinniśmy zweryfikować naszą tożsamości?

W celu zapewnienia bezpiecznej obsługi wszyscy nasi klienci muszą przejść jednorazową weryfikację tożsamości po zarejestrowaniu się w naszym serwisie..

 •  Dlaczego mój wniosek został odrzucony?

Uzyskanie pozytywnej decyzji na udzielenie pierwszej pożyczki oznacza, że zostały spełnione warunki wstępne udzielenia pożyczki. Jeśli twój wniosek został odrzucony, oznacza to, że w chwili obecnej nie spełniasz kryteriów wymaganych do otrzymania pożyczki. W takiej sytuacji skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, aby uzyskać więcej informacji.

Previous Wonga
Next Kredito24