Wandoo

Ocena została już dodana

Wandoo dobre pożyczki

Wandoo.pl należy do Wandoo Finance Group. Wandoo oferuje swoim klientom bardzo szybkie i wygodne pożyczki przez internet. Zanim jednak skorzystacie z oferty, dowiedzcie się o niej podstawowych informacji.

Pożyczki od Wandoo

   Wandoo to kolejny pożyczkodawca, który pierwszą chwilówkę oferuje za darmo. Klienci mogą liczyć na darmową pożyczkę do 1500 zł.  Tylko osoby, które spłacają należności w terminie, będą mogły ubiegać się o pożyczki w większych kwotach. Minimalna kwota do pożyczenia wynosi 300 złotych a maksymalna 5000 złotych na okres 10-30 dni.

Złóż wniosek w Wandoo

  Trzeba pamiętać, że konsultanci Wandoo nie pracują w weekendy – uzyskanie pożyczki w dni wolne od pracy jest niemożliwe. Pożyczki, o które wnioskowano w piątkowe popołudnie lub podczas weekendu, zostaną przyznane dopiero w poniedziałek.

  Pierwsza pożyczka do 1500 zł jest zupełnie darmowa. Przy kolejnych opłata wzrasta.

Wnioskowanie o pożyczkę:

O pożyczkę w Wandoo.pl można wnioskować na stronie internetowej pożyczkodawcy. Wystarczy wybrać kwotę i okres pożyczkowania oraz dane osobowe z dowodu osobistego by wypełnić prosty wniosek przez internet – także w przypadku nowych klientów. Następnie należy zrobić przelew weryfikacyjny w wysokości 0,01 grosza. To pozwala pożyczkodawcy potwierdzić dane klienta. Po zaksięgowaniu tej transakcji przez bank, Wandoo przystąpi do rozpatrzenia naszego wniosku o pożyczkę.  O wyniku tej analizy Wandoo informuje klientów telefonicznie, za pomocą wiadomości e-mail lub przez SMS.  Pieniądze zostaną przelane na Twoje konto bankowe (czas realizacji przelewu zależy od naszego konta bankowego).

Kto może otrzymać pożyczkę w Wandoo

Pieniądze otrzymają osoby, które:

  • mieszkają w Polsce i mają od 20 do 70 lat,
  • nie mają opóźnień w spłacie innych kredytów i pożyczek,
  • posiadają konto bankowe i telefon komórkowy,
  • nie posiada opóźnień w spłatach kredytów,
  • nie została wpisana do rejestru dłużników.

Złóż wniosek w Wandoo

Co się stanie gdy nie spłacę pożyczki w terminie?

Brak spłat pożyczki to pierwszy krok w kierunku dużych problemów finansowych. Firma niestety od razu uruchomia procedurę windykacyjną a nawet komorniczą.

Poza konsekwencjami finansowymi zostaniemy ukarani negatywnym wpisem do wielu rejestrów dłużników, co w przyszłości może nam utrudnić w podjęciu jakiejkolwiek pożyczki, zakupu na raty czy nawet podpisania umowy abonamentowej. Jest to przestroga dla osób, które nie zamierzają spłacać pożyczek.

Najważniejsze dane:

Dane kontaktowe:

  Dokładna nazwa firmy: Wandoo Finance Sp. z o.o.

  Siedziba firmy: ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa

  Kontakt telefoniczny: DOK: 22 380 01 02

  E-mail: info@wandoo.pl

  Strona Internetowa: www.wandoo.pl

  Godziny pracy obsługi klienta: pn. – pt.: 08:00 – 20:00, sob.: 09:00 – 17:00

  Konta bankowe pożyczkodawcy: mBank S.A, Bank Millennium S.A, Alior Bank S.A, Bank Zachodni WBK S.A, PKO BP, PKO Bank S.A

  Bazy sprawdzane przez firmę: BIG, KRD, ERIF

Złóż wniosek w Wandoo

Najczęściej zadawane pytania:

Ile można pożyczyć?

Pierwsza pożyczka wynosi do 1500 zł. Jeśli spłacisz pożyczkę w terminie, kolejną pożyczkę będziesz mógł otrzymać nawet do 5000 zł.

 Jak wygląda spłata pożyczki w Wandoo?

Wandoo jest przychylną firmą jeśli chodzi o całkowite spłacenie pożyczki. Możemy  złożyć wniosek o przedłużenie okresu zwrotu zobowiązania, jak i spłacić całą kwotę przez wyznaczonym terminem. Wystarczy wcześniej skontaktować się z parabankiem i wraz z doradcą klienta wspólnie ustalić dogodne warunki. W przypadku przedterminowej spłaty pożyczki możemy liczyć, że zostanie obniżona kwota prowizji dla pożyczkodawcy.

Skąd będę wiedzieć, kiedy muszę spłacić pożyczkę?

 Będziesz dostawał przypomnienia e-mail i SMS ze szczegółami spłaty kredytu  lub logując się na swój profil użytkownika i tam możesz sprawdzić szczegóły.

Dlaczego warto wybrać pożyczkę w Wandoo?

 Nasza firma oferuje pierwszą pożyczkę do 1500 zł z terminem do 30 dni za darmo. Można odroczyć spłatę pożyczki z opcją refinansowania, jeśli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie. Sprawdzenie wniosku  zazwyczaj odbywa się w ciągu zaledwie kilku minut.

Previous Filarum
Next Vivus