Aasa

2 = 40% liczba głosów: 2

AASA Polska to firma z wieloletnią tradycją. Należy do skandynawskiej korporacji finansowej. Od 2012 roku działa na terenie Polski udzielając pożyczek przez internet.

Polecane przez Pozyczkolista.pl
Zaplo
 • Bez zaświadczeń o dochodach!
 • Do 10 000 zł
 • Nawet na 3 lata
 • RRSO 78%
Złóż wniosek w Zaplo
Lime Kredyt
 • Pierwsza pożyczka za darmo
 • Na 30 dni
 • Pieniądze w 15 minut na koncie
 • 100% online
Złóż wniosek w Lime kredyt
Hapi
 • Pożyczka ratalna od 800 zł do 15 000 zł
 • Wakacje od spłat
 • Błyskawiczny przelew na Twoje konto
 • RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 23,39%
Złóż wniosek w Hapi pożyczki

Pożyczka pozabankowa w Aasa Polska to jedyna prawdziwie nowoczesna pożyczka gotówka przez Internet bez wychodzenia z domu. Aasa cały czas oferuje najatrakcyjniejszy cenowo produkt na rynku pożyczek pozabankowych. A niski poziom kosztów przyczynia się do akceptacji większych kwot pożyczki.

Aasa pożyczka

W Aasa można uzyskać wyłącznie pożyczkę ratalną. Darmowe pożyczki ratalne występują raczej w ramach promocji niż w standardowej ofercie. W związku, z czym darmowa pożyczka w Aasa jest aktualnie niedostępna.

W ramach płatnej pożyczki w Aasa możemy pożyczyć od 1000 do 10 000 złotych. Do spłaty w ciągu minimalnie 12 a maksymalnie 24 miesięcy. I jest to oferta skierowana zarówno do nowych, jak i stałych klientów. W ramach tej pożyczki klient musi ponieść koszty. Związane z oprocentowaniem stałym, opłatą przygotowawczą oraz opłatą administracyjną.

Aasa pożyczka – dla kogo?

O pożyczkę mogą się ubiegać osoby, które:

 • Są w wieku 20 – 80 lat;
 • Nie figurować w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF);
 • Mają stałe miejsce zamieszkania w Polsce;
 • Mają udokumentowany stały dochód w Polsce (z tytułu umowy o pracę, renty, emerytury).

W jaki sposób wnioskować o pożyczkę?

Wnioskowanie o pożyczkę w AASA jest dziecinnie proste. Wystarczy, że wejdziemy na stronę internetową pożyczkodawcy i wybierzemy na suwakach interesującą nas kwotę pożyczki. Pamiętajmy, że możemy również samodzielnie wskazać okres spłaty naszego zadłużenia. Po wyborze odpowiednich parametrów możemy przejść do wypełnienia wniosku. Należy w nim podać wszelkie informacje, które pochodzą z naszego dowodu osobistego. Pożyczkodawca ma możliwość sprawdzenia ich na dalszym etapie wnioskowania, nie warto więc oszukiwać.

Po wysłaniu pożyczkodawcy wypełnionego wniosku należy poczekać na odpowiedź z jego strony. Będzie on chciał zweryfikować naszą tożsamość. W tym celu może poprosić o przedstawienie wyciągu bankowego, zaświadczenia o zatrudnieniu. Oraz innego dokumentu, który potwierdzi nasze dochody. Jeśli pożyczkodawca będzie miał pewność, że jesteśmy rzetelni i spłacimy na czas pożyczkę, prześle ją na nasze konto. Możemy wybrać przelew tradycyjny lub za pomocą usługi BlueCash. Po uzyskaniu pozytywnej odpowiedzi pieniądze zostaną przelane na konto klienta. Osoby, które nie posiadają konta bankowego mogą wybrać opcję wypłaty pieniędzy z pożyczki za pomocą czeku GIRO.

Aasa logowanie, kontakt, adres, godziny pracy

Dane kontaktowe

Dokładna nazwa firmy: Aasa Polska S.A

Siedziba firmy: Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa

Kontakt telefoniczny: 801 40 40 40

E-mail: info@aasapolska.pl

Strona internetowa: www.aasapolska.pl

Godziny pracy: pon. – pt.: 9.00 – 19.00

Bazy sprawdzane przez firmę: KRD, BIG InfoMonitor; ERIF. A także Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej i rejestr Związku Banków Polskich.

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego czasem należy zrobić przelew na 1zł?

Wykonanie przelewu bankowego w wysokości 1 zł jest elementem procesu identyfikacji nowego klienta. Ponadto przelew taki zmniejsza ryzyko wypłaty pożyczki na niewłaściwe konto.

Jakie są warunki umowy i opłaty?

Warunki umowy oraz opłaty będą przedstawione telefonicznie lub na spotkaniu. Wszyscy Klienci również otrzymują warunki umowy wraz z pożyczką, zgodnie z polskim prawem.

Jakie dokumenty należy przedstawić, aby otrzymać pożyczkę?

Zazwyczaj instytucje finansowe nie żądają żadnych odrębnych dokumentów. Jednakże w niektórych przypadkach, aby zweryfikować zdolność kredytową Klienta, mogą prosić o wyciąg bankowy, zaświadczenie o zatrudnieniu lub inny dokument bądź informacje.

Aasa pożyczka opinie

Klienci pozytywnie oceniają Aasa Kredyt, ponieważ pożyczkodawca dostosowuje się do potrzeb klientów. Stara się zagwarantować im jak najlepsze warunki. Służy im pomocą od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia. A dokładniej od godziny 9 do 19. Zawsze zaś można skontaktować się drogą mailową, pamiętając, że na odpowiedź należy oczekiwać dopiero w dzień roboczy. Poniżej przedstawiam opinie klientów:

Mikołaj 35 lat:

Wiadomo, że składanie wniosku o pożyczkę może być stresujące. A Aasa jednak o stresie nie ma mowy. Wszystko jest jasno wyjaśnione na infolinii, wszystko tłumaczą. Dostaje się dokładne informacje o tym ile i kiedy trzeba spłacać. Nie ma żadnych małych druczków, co bardzo sobie chwalę. Pożyczka moim zdaniem taka, że trudno o coś lepszego.

Franek 39 lat:

Mogę polecić tę ofertę w zasadzie wszystkim — bez problemu można otrzymać pożyczkę. Zarówno jeśli jest się młodym, jak i starszym. Nie robią żadnych problemów z przyznawaniem. Jeśli chodzi o raty to są one ok.

Przemek 40 lat:

Jeżeli miałbym jeszcze raz z korzystać na pewno zgłosiłbym się do Aasy. Mają naprawdę najlepsze warunki (polecam sprawdzić rankingi). No i nie robią żadnych problemów zarówno przy braniu pożyczki, jak i jej spłacie.

Grażyna 41 lat:

Jestem zadowolona z tej pożyczki. Pieniądze na koncie bardzo szybko. Dzięki temu mogłam jechać z rodziną na wymarzone wakacje.

Ewa 36 lat:

Żadnych ukrytych kosztów, żadnych problemów. Wszystko jasno i przejrzyście. Polecam.

 

Polecane przez Pozyczkolista.pl
Lime Kredyt
 • Pierwsza pożyczka za darmo
 • Na 30 dni
 • Pieniądze w 15 minut na koncie
 • 100% online
Złóż wniosek w Lime kredyt
Previous Banknot
Next Super grosz