Euroloan

Ocena została już dodana

Euroloan jest częścią Euroloan Consumer Finance Sp. z o.o. Firma swą działalność rozpoczęła w 2007 roku na terenie Szwecji i Finlandii. Koncern każdego dnia stara się zapewnić jak najwyższe standardy ochrony klienta na rynkach pożyczkowych. W 2013 roku Euroloan zadebiutował w Polsce.

Polecane przez Pozyczkolista.pl
Zaplo
 • Bez zaświadczeń o dochodach!
 • Do 10 000 zł
 • Nawet na 3 lata
 • RRSO 78%
Złóż wniosek w Zaplo
Lime Kredyt
 • Pierwsza pożyczka za darmo
 • Na 30 dni
 • Pieniądze w 15 minut na koncie
 • 100% online
Złóż wniosek w Lime kredyt
Hapi
 • Pożyczka ratalna od 800 zł do 15 000 zł
 • Wakacje od spłat
 • Błyskawiczny przelew na Twoje konto
 • RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 23,39%
Złóż wniosek w Hapi pożyczki

Oferta internetowego serwisu pożyczkowego Euroloan jest dosyć ciekawa. Kredyt można wziąć na sumę od 300 zł do 20 000 zł. Jedną z usług firmy jest tzw. limit kredytowy. Limit w rachunku zostaje ustalony w sposób indywidualny. Po zbadaniu Twojej sytuacji finansowej i zdolności do spłaty. Limit określa, jaką maksymalną kwotę możesz otrzymać, by nie narazić się na poważne kłopoty finansowe. A także w przypadku braku możliwości zwrotu pieniędzy w terminie. Spłatę pożyczki możesz rozłożyć od 5 do 48-miesięcznych rat.

Euroloan logowanie

Każda firma, oferująca usługi pożyczkowe, ma pewne wymagania wobec klientów. Wiadomo, że aby zaciągnąć kredyt, trzeba być pełnoletnim,  mieć polskie obywatelstwo. A także aktualny dowód osobisty i rachunek oszczędnościowy w banku. Oraz należy mieć stałe źródło dochodu. W przypadku tej firmy pożyczkowej granica wieku to od 18 do 70 lat.

Firma bardzo uważnie sprawdza swoich potencjalnych kontrahentów pod kątem widnienia w takich rejestrach  jak: BIG, BIG Infomonitor, BIK, oraz KRD. Będąc, chociaż na jednej z tych list nie dostaniemy kredytu.

Wnioskowanie o limit kredytowy jest bardzo prosty, ponieważ wszystkie formalności można załatwić przez internet. W pierwszej kolejności należy wejdź na stronę eurolan i zapoznać się z opłatami. Gdy klikniesz przycisk złóż wniosek, to zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego.

Starannie wypełnij swoje dane osobowe. Wprowadź poprawny numer twojego rachunku bankowego. Przygotuj swój dowód osobisty i spisz jego dane. Na koniec zaznacz zgody i wyślij formularz. W kolejnym etapie należy przelać kwotę 1 zł na wskazany rachunek, za pomocą wygodnej bramki płatniczej. Jest to standardowa weryfikacja i trwa błyskawicznie. Następnie firma pożyczkowa sprawdza nas pod względem wiarygodności. Jeśli będzie ona pozytywna, co miesiąc otrzymamy wyciąg z historii naszych operacji. Oraz uzgodnioną kwotą spłaty.

Euroloan kontakt

Dane firmy

Dokładna nazwa firmy: Mash Poland Sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Aleje Jerozolimskie 172, Warszawa

E-mail: cok@euroloan.pl

Strona internetowa: www.euroloan.pl

Telefon kontaktowy: 22 1 333 111

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godz. 8-18.

Euroloan opinie

Opinie o Euroloan są zazwyczaj dobre. Jest to jeden z tych internetowych serwisów pożyczkowych, który dba o klienta. Oferując mu świetne pożyczki.

Nadia 55 lat:

Korzystam od dłuższego czasu i nie narzekam, jak się spełnia warunki umowy to nie ma żadnych przykrych niespodzianek.

Marian 69 lat:

Firma nie robi problemów i kasa jest szybko wypłacana- jak dla mnie ok.

Natalia 34 lata:

Gdyby każdy czytał warunki umowy, a nie podpisywał wszystko jak popadnie to nie byłoby 3/4 problemów negatywnych komentarzy.  Jak dla mnie firma ok, warunki są w porządku, a obsługa bardzo miła.

Halina 49 lat:

Wszystko jest ok, wystarczy postępować zgodnie z instrukcją, limit zwiększają po czasie, wszystko jasne i przejrzyste.

Kazimierz 42 lata:

Oferta całkiem przyzwoita cenowo. Raty są dogodne. Dla mnie ok.

Bogdan 53 lata:

Euroloan to świetna firma pożyczkowa, wygrywa z konkurencją.

Polecane przez Pozyczkolista.pl
Lime Kredyt
 • Pierwsza pożyczka za darmo
 • Na 30 dni
 • Pieniądze w 15 minut na koncie
 • 100% online
Złóż wniosek w Lime kredyt
Previous Kasa Tak
Next Lime Kredyt