Hapi pożyczki

4.5 = 90% liczba głosów: 4

Firma Hapi pożyczki znana jest z udzielania szybkich pożyczek pozabankowych. Działa obecnie w wielu krajach – nie tylko w Polsce. Pozwala na uzyskanie nawet do 25 000 złotych na dowolny cel.

Polecane przez Pozyczkolista.pl
Zaplo
 • Bez zaświadczeń o dochodach!
 • Do 10 000 zł
 • Nawet na 3 lata
 • RRSO 78%
Złóż wniosek w Zaplo
Lime Kredyt
 • Pierwsza pożyczka za darmo
 • Na 30 dni
 • Pieniądze w 15 minut na koncie
 • 100% online
Złóż wniosek w Lime kredyt
Hapi
 • Pożyczka ratalna od 800 zł do 15 000 zł
 • Wakacje od spłat
 • Błyskawiczny przelew na Twoje konto
 • RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 23,39%
Złóż wniosek w Hapi pożyczki

Hapi pożyczki to również jedna z najpopularniejszych szybkich pożyczek na raty – bez zaświadczeń. Firma ta prowadzi swoją działalność tylko w sieci. Dlatego wniosek o pożyczkę w tej firmie możesz złożyć wyłącznie online.

Hapi pożyczki

Hapi Pożyczki to instytucja pozabankowa powiązana z firmą Provident. Firma ta specjalizuje się w udzielaniu pożyczek na raty. Minimalna kwota pożyczki to 800 złotych, a maksymalna nawet 25.000 złotych. Hapi zależy na tym, aby pożyczanie i spłacanie było dla ich klientów komfortowe. Z tego powodu wszystkie zobowiązania rozkładane są na raty. I płatne w terminie od 3 do nawet 48 miesięcy. Pieniądze pożyczone od tej firmy możemy przeznaczyć na dowolny cel. Z jednej strony klienci mogą wziąć kilkuset złotych, aby podreperować domowy budżet. A z drugiej – dostępność wysokiej kwoty pozwala na zaplanowanie poważnych wydatków i zrealizowanie kosztownych marzeń.

hapi pożyczkiFirma również przewidziała trudne sytuacje. Dlatego w trudnych sytuacjach idzie swoim klientom „na rękę”. W przypadku krótkotrwałych problemów ze spłatą może na ich wniosek dać tzw. wakacje od raty. W praktyce oznacza to odroczenie terminu spłaty zobowiązania o jedną lub kilka płatności. To ile razy możemy skorzystać z takiej opcji zależy od parametrów pożyczki. Bardzo ważne jest wcześniejsze poinformowanie o tym, że zależy nam na odroczeniu spłaty. Taka opcja jest możliwa dla osób, które wzięły pożyczkę ratalną na okres przynajmniej 7 miesięcy. Warto podkreślić, że kwota nie ulegnie tu zmianie, zostanie natomiast wydłużony okres spłaty. Taka opcja jest bardzo korzystna, pod warunkiem, że po przerwie sumiennie będziemy spłacać pożyczkę.

 

Złóż wniosek w Hapi Pożyczki

Dla kogo jest ta pożyczka?

Pożyczkę w Hapi mogą otrzymać osoby, które:

 • Ukończyły 18 lat;
 • Mogą wykazać się stałym dochodem. Firma jasno wskazuje, że nie udziela pożyczek osobom bezrobotnym;
 • Posiadają polskie obywatelstwo oraz dowód osobisty;
 • Mają własny adres e-mail i numer telefonu komórkowego;
 • Posiadają konto osobiste w Banku.

W jaki sposób wnioskować o pożyczkę?

Gdy chcemy ubiegać się o pożyczkę pozabankową, najpierw powinniśmy dokładnie sprawdzić, czy nasza sytuacja finansowa nam na to pozwala. Jeśli tak, musimy upewnić się, że spełniamy warunki, które przewidział pożyczkodawca. Wtedy możemy zapoznać się dokładnie z treścią oferty. Jeśli wszystkie jej aspekty nam odpowiadają, możemy przejść do wyboru kwoty i okresu spłaty.

Rejestracja na stronie firmy jest bardzo prosta. Wniosek składamy za pośrednictwem strony internetowej.  Należy wypełnić formularz rejestracyjny i założyć konto.

We wniosku podajemy kwotę oraz okres spłaty, oraz podstawowe dane osobowe. Wybieramy również dogodny dla siebie dzień spłaty raty pożyczki. Na koniec poproszony zostaniesz o sprawdzenie informacji podanych przy składaniu wniosku i zaakceptowaniu oferty pożyczki. Przy dłuższym okresie spłaty, zaproponowana zostanie możliwość skorzystania z opcji odroczonej płatności.

Przed otrzymaniem decyzji, należy:

 • Zweryfikować podany adres  e-mail, klikając na przesłany link;
 • Zweryfikować konto bankowe, przelewając 1 zł.

 W przeciągu kilku minut od wysłania wniosku zadzwoni do Ciebie konsultant. Po to, aby zweryfikować numer telefonu i podane przez Ciebie dane. Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz zaraz po weryfikacji telefonicznej.  Jeśli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, możemy liczyć na szybkie otrzymanie pieniędzy. Zostaną nam one przelane na konto lub odbierzemy je na poczcie.

Złóż wniosek w Hapi Pożyczki

Hapi pożyczki logowanie, kontakt, adres

Dokładna nazwa firmy: IPF Polska Sp. z o.o.

Siedziba firmy: Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa

  Kontakt telefoniczny: 22 395 85 87

E-mail: bok@hapipozyczki.pl

Strona Internetowa: https://hapipozyczki.pl/pl/

Godziny pracy: Pon.-Pt.: 08:00 – 20:00, Sob.: od 9:00 do 17:00

Bazy sprawdzane przez firmę: BIK, BIG Infomonitor, ERIF, KRD. Jednak każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie. Więc figurowanie w którymś z powyższych rejestrów nie skreśla automatycznie szans na otrzymanie pożyczki.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie dokumenty należy przygotować, aby złożyć wniosek o pożyczkę?

Wystarczy Twój PESEL i dowód osobisty. W nielicznych przypadkach wymagamy dodatkowych dokumentów o czym poinformujemy podczas weryfikacji telefonicznej.

Czy sprawdzicie moją osobę w rejestrze dłużników?

Tak. Stanowi to część naszej procedury weryfikacyjnej. Dzięki temu mamy pewność, że osoby, którym udzielamy pożyczki, będą w stanie ją spłacić.

Czy muszę podawać powód, dla którego chcę wziąć pożyczkę?

Pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel. Jednak dla ułatwienia przygotowaliśmy listę, z której możesz wybrać odpowiednią opcję.

Czy otrzymam dokumenty pożyczki pocztą?

Dokument umowy, jak i inne dokumenty występuje jedynie w formie elektronicznej. Jeśli firma udzieli Ci pożyczki to otrzymasz tak podpisaną umowę na swoim profilu i będziesz mógł ją wydrukować.

 

Złóż wniosek w Hapi Pożyczki

Hapi pożyczki opinie

Hapi pożyczki ma bardzo elastyczną ofertę i tanie pożyczki. Są one do tego dużo szybsze niż w bankach i co ważne – bez zaświadczeń. Pożyczkodawca również posiada w swojej ofercie możliwość skorzystania z tzw. wakacji kredytowej. Pożyczkę od Hapi warto polecać każdemu. Poniżej znajdziemy opinie o firmie od osób, które już kiedyś zaciągnęły pożyczkę w Hapi pożyczki.

Tadeusz 50 lat:

Dosłownie w 15 minut od złożenia wniosku, otrzymałem pożyczkę. Sprawnie i szybko.

Karolina 40 lat:

Potrzebowałam większej kwoty, którą mogłabym spłacić w ciągu trzech lat. Dlatego pożyczka online od Hapi pożyczki była dla mnie. Wypełniłam wniosek w internecie, a cała procedura przyznania pożyczki była krótka i całkiem przyjemna. I już po kilku minutach miałam pieniądze na koncie w banku.

Sebastian 33 lata:

Brałem pożyczkę w Hapi, bo nagle musiałem sporo wydać na naprawę samochodu. Szybko, miło, sprawnie i na spokojnie spłacam. Nie mam nic do zarzucenia.

Filip 25 lat:

HapiPożyczki to najlepsza firma, na którą trafiłem do tej pory, jest naprawdę mega.

Pelagia 49 lat:

Potrzebowaliśmy z mężem pieniędzy na mały remont. Oczywiście bank odmówił nam pożyczki- bardzo się cieszę, że córka poleciła nam Hapi Pożyczkę. Dzięki której nasze problemy zostały rozwiązane. Remont zrobiony, a pożyczka się spłaca.

 

Polecane przez Pozyczkolista.pl
Lime Kredyt
 • Pierwsza pożyczka za darmo
 • Na 30 dni
 • Pieniądze w 15 minut na koncie
 • 100% online
Złóż wniosek w Lime kredyt
Previous Pożyczki do domu czy przez Internet?
Next Banknot