Rapida Money

3 = 60% liczba głosów: 1

Firma pożyczkowa Rapida Money to brytyjska firma działająca na rynku brytyjskim od 2005 roku. Rapida Money jest nowo powstałą firmą na rynku polskim, która specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych. Rapida Money to szybkie, łatwe i dopasowane do potrzeb klienta pożyczki.

Polecane przez Pozyczkolista.pl
Zaplo
 • Bez zaświadczeń o dochodach!
 • Do 10 000 zł
 • Nawet na 3 lata
 • RRSO 78%
Złóż wniosek w Zaplo
Lime Kredyt
 • Pierwsza pożyczka za darmo
 • Na 30 dni
 • Pieniądze w 15 minut na koncie
 • 100% online
Złóż wniosek w Lime kredyt
Hapi
 • Pożyczka ratalna od 800 zł do 15 000 zł
 • Wakacje od spłat
 • Błyskawiczny przelew na Twoje konto
 • RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 23,39%
Złóż wniosek w Hapi pożyczki

Rapida Money pożyczki

Rapida Money (na tle konkurencji) oferuje tanie, a zarazem stosunkowo wysokie pożyczki ratalne. Wsparcie finansowe udzielane jest w wysokości od 2 500 zł do 25 000 zł. Natomiast okres spłaty wynosi od 12 miesięcy do 48 miesięcy. Pożyczona pożyczka może być przeznaczone głównie dla osób, które potrzebują zastrzyku sporej sumy pieniędzy.

Pożyczka w Rapida Money to doskonałe rozwiązanie dla osób zadłużonych. A także dla tych z negatywnymi historiami kredytowymi i widniejących w rejestrach dłużników.

Rapida Money udziela pożyczek wyłącznie po przedstawieniu gwaranta, czyli poręczyciela. Może nim być dowolna osoba – członek rodziny lub znajomy. Poręczyciel powinien posiadać: od 25 do 75 lat, pozytywną historię kredytową oraz nieruchomość.

Dla kogo jest ta pożyczka?

Pożyczka może być przyznana osobie w wieku 18-75 lat, która  ma status rezydenta. Czyli zamieszkuje na terenie Polski i może wylegitymować się dowodem osobistym. Pożyczkobiorca nie może być w trakcie postępowania o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Oraz musi wykazać zdolność do pokrycia miesięcznej raty.

W jaki sposób wnioskować o pożyczkę?

Jeśli chcemy ubiegać się o pożyczkę w Rapida Money, musimy przejść przez cały proces udzielania finansowego świadczenia. Nie jest on skomplikowany.

 1. Pierwszym krokiem jest wybór potrzebnej kwoty oraz okresu, w jakim zamierzamy ją uregulować. Pożyczkodawca udziela pożyczek w wysokości od 2500 do 25 000 zł. Ich okres spłaty wynosi minimum 12, maksimum 48 miesięcy.
 2. Następnym krokiem jest wypełnienie formularza. Wniosek zajmie nam nie więcej niż 5 minut. Podajemy podstawowe dane osobowe. Musimy też wskazać naszego poręczyciela, zwanego również gwarantem. Na wypadek braku spłaty raty, będzie on zobligowany do uiszczania terminowych płatności, aż do ostatecznego uregulowania pożyczki. Bez wskazania poręczyciela Rapida Money nie udziela pożyczek.
 3. W następnym kroku Rapida Money przesyła zapytanie do poręczyciela. Prosi go o wypełnienie swojej części formularza, w którym wskazuje wysokość swoich dochodów oraz wydatków.
 4. Kolejny etap to weryfikacja telefoniczna klienta i jego poręczyciela. Każda z osób musi potwierdzić szczegóły i zobligować się do wypełniania swoich obowiązków.
 5. Jeśli wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, pieniądze przelewane są w ciągu 48 godzin. Pieniądze z Rapida Money trafiają bezpośrednio na rachunek bankowy gwaranta. Gwarant zaś przekazuje je pożyczkobiorcy w dowolnej formie: przelew, gotówka albo czek.

Rapida Money logowanie, kontakt, adres, godziny pracy

Dane kontaktowe

Dokładna nazwa firmy: Rapida sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Ostatnia 1c, 31-444 Kraków

Kontakt telefoniczny: 22 292 22 91

E-mail: czesc@rapidamoney.pl

Strona internetowa: https://www.rapidamoney.pl/

Godziny pracy: poniedziałek — piątek 9:00 – 18:00, sobota 10:00 – 15:00

Bazy sprawdzane przez firmę: BIK, BIG, KRD i ERIF.

Najczęściej zadawane pytania

Czy Rapida Money dzwoni do gwaranta ?

Tak. Rozmowa telefoniczna z gwarantem to jeden z elementów weryfikacji wniosku.

Czy Rapida Money sprawdza BIK, KRD, BIG i ERIF?

Według Umowy Ramowej o Pożyczce Rapida Money sprawdza powyższe rejestry. Jednak nie spowodują one odmowy udzielenia pożyczki.

Jakie dokumenty będą potrzebne, by otrzymać pożyczkę?

Z reguły jest to dowód osobisty, jednak Rapida Money może poprosić o dodatkowe dokumenty np. wyciąg z konta bankowego lub skan wspomnianego dowodu osobistego.

Czy muszę robić przelew weryfikacyjny?

Nie. Rapida Money nie wymaga wykonania takiego przelewu, ale trzeba podać numer swojej karty płatniczej lub kredytowej i z niej zostanie pobrana opłata weryfikacyjna w wysokości 1 złotego.

Rapida Money pożyczka opinie

Rapida Money ma uznanie na rynku pożyczkowym, ponieważ wspiera sytuację finansową ludzi ze złą historią kredytową oraz niskimi dochodami. Firma udziela pożyczek osobom, którym inni odmówili wsparcia finansowego. Gwarantuje przy tym bardzo korzystne warunki współpracy.

Paweł 30 lat:

Korzystałem już z szybkich pożyczek, ale na razie pożyczka od Rapida jest dla mnie bezkonkurencyjna. To wygodna pożyczka, o którą wnioskowałem przez Internet w weekend. Pożyczka była na moim koncie po jednym dniu. I nie musiałem składać żadnych zaświadczeń, tylko gwaranta, bo nie chciałem, aby w firmie się dowiedzieli, że korzystam z pożyczek

Anna 25 lat:

Rapida to super pożyczka dla osób bez zdolności kredytowej.

Bartek 32 lata:

Fantastyczne jest to, że Rapida pozwala na pożyczenie bardzo dużych sum. Ja korzystałem z ich usług kilka razy i nie dam na nich złego słowa powiedzieć. Za pożyczone pieniądze zwiedziłem kawał świata.

Kamil 38 lat:

Opłaca się wziąć pożyczkę w Rapida na niską kwotę do 2500 tysięcy. Wtedy warunki są atrakcyjne. A pieniądze przychodzą na konto w ciągu 48 godzin. Potrzebowałem gotówki w gorszym miesiącu i nie ukrywam, że ta oferta była bardzo pomocna. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Kinga 34 lata:

Jeśli tylko macie poręczyciela, to można śmiało brać pożyczkę. Rapida nie robi problemów, jeśli wskaże się gwaranta. Wniosek jest prosty i zrozumiały, warunki spłaty tez całkiem atrakcyjne. Mam mile odczucia w związku z tą firmą.

 

Polecane przez Pozyczkolista.pl
Lime Kredyt
 • Pierwsza pożyczka za darmo
 • Na 30 dni
 • Pieniądze w 15 minut na koncie
 • 100% online
Złóż wniosek w Lime kredyt
Previous TakTo
Next Ratka