TakTo

3 = 60% liczba głosów: 2

Takto Finanse to firma należąca do Grupy ULITMO, która zajmuje się windykacją i obrotem nieruchomości. Takto Finanse początkowo robiła to samo. Z czasem jednak rozszerzyła swoją działalność o inne aspekty. Dziś firma Takto specjalizuje się głównie w pożyczkach. Udzielanych na większe sumy, które możemy rozłożyć na raty. Dlatego są one łatwiejsze w spłacie.

Polecane przez Pozyczkolista.pl
Zaplo
 • Bez zaświadczeń o dochodach!
 • Do 10 000 zł
 • Nawet na 3 lata
 • RRSO 78%
Złóż wniosek w Zaplo
Lime Kredyt
 • Pierwsza pożyczka za darmo
 • Na 30 dni
 • Pieniądze w 15 minut na koncie
 • 100% online
Złóż wniosek w Lime kredyt
Hapi
 • Pożyczka ratalna od 800 zł do 15 000 zł
 • Wakacje od spłat
 • Błyskawiczny przelew na Twoje konto
 • RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 23,39%
Złóż wniosek w Hapi pożyczki

TAKTO pożyczka

Firma specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych w kwocie od 500 do 25 000 zł. Z okresem spłaty od 6 do 36 miesięcy. Płatność rat odbywa się comiesięcznie. Pożyczkę możemy przeznaczyć na dowolny cel. Pożyczkę możesz przeznaczyć na niespodziewane wydatki, na remont domu lub mieszkania. A także na naprawę samochodu, na naprawę lub kupno sprzętu gospodarstwa domowego. Oraz na poradzenie sobie z nieoczekiwanymi problemami zdrowotnymi.

Dla kogo jest TakTo?

Osoba, która chce skorzystać z oferty musi mieć polskie obywatelstwo, musi także posiadać ważny dowód osobisty. Oraz powinna być w wieku od 18 do 75 lat. Ważne, aby również posiadała telefon komórkowy, konto bankowe oraz adres e-mail. Na swojej stronie firma wskazuje, że pożyczkę możemy otrzymać wtedy, gdy zarabiamy minimum 500 złotych netto miesięcznie. Przy czym akceptowane są różne źródła dochodów.

Możemy otrzymać pożyczkę wtedy, gdy zarabiamy na podstawie umowy o pracę, mamy rentę czy emerytury. Firma pozwala również na uzyskanie pożyczki na podstawie umów zlecenia, umów o dzieło. A także kontraktów, zasiłków i innych świadczeń, z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej, dzierżawy, alimentów na siebie.

Ponadto klient nie powinien mieć aktualnych zajęć komorniczych. Oraz zadłużeń odnotowanych między innymi w BIG i BIK.

W jaki sposób wnioskować o pożyczkę?

O ile jesteś zainteresowany pożyczką TAKTO, wystarczy wejść na stronę taktofinanse.pl. A następnie wybrać wysokość pożyczki, okres spłacania pożyczki oraz wypełnić formularz kontaktowy.

Na podstawie zawartych w nim informacji pożyczkodawca zbada Twoją zdolność kredytową. A telefonicznie przedstawi ofertę oraz wymagane do zaciągnięcia pożyczki dokumenty. Możesz przesłać je e-mailem, MMS-em lub faksem. Możesz również przekazać je kurierowi, który dostarczy Ci wzór umowy. Jeśli zdecydujesz się na przesłanie dokumentów drogą elektroniczną to dodatkowo należy potwierdzić swoją tożsamość. Przy pomocy przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 grosza. Dopiero po dopełnieniu tych formalności podejmowana jest ostateczna decyzja o przyznaniu pożyczki. Jeśli jest ona pozytywna, do klienta zostaje wysłana umowa kurierem. Po jej podpisaniu i odesłaniu do pożyczkodawcy można spodziewać się przelewu sumy pożyczki na konto. Ewentualnie można odebrać gotówkę na poczcie przy pomocy czeku GIRO.

TAKTO logowanie, kontakt, adres, godziny pracy

Dane kontaktowe

Dokładna nazwa firmy: Takto Sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Braniborska 58-68, 53-680 Wrocław

Kontakt telefoniczny: 801 006 206 oraz (22) 456 3000

E-mail: info@taktofinanse.pl

Strona internetowa: www.taktofinanse.pl

Godziny pracy: Poniedziałek — piątek: 8:00 – 21:00

Bazy sprawdzane przez firmę: BIK, BIG, ERIF,  KRD i KBIG.

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy dostanę pieniądze w TakTo Finanse?

Pieniądze z pożyczki otrzymasz przelewem na konto. Nawet w ciągu 15 minut od pozytywnej decyzji pożyczkodawcy. Możesz również odebrać gotówkę w dowolnie wybranym urzędzie pocztowym.

Czy TakTo weryfikuje BIK?

TakTo, podobnie jak wielu innych pożyczkodawców, oferujących pożyczki ratalne zagląda do zasobów Biura Informacji Kredytowej. Jeśli posiadasz niekorzystną historię w BIK-u decyzja pożyczkodawcy może być negatywna.

Czy jest możliwość “zawieszenia” jednej bądź kilku rat na pewien czas?

Niestety nie ma takiej możliwości. Raty powinny być spłacane zgodnie z harmonogramem tak, aby uniknąć dodatkowych kosztów.

Kiedy otrzymam umowę pożyczki?

Umowę pożyczki wraz ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami firma wyśle Ci na podany adres korespondencyjny. W terminie do 7 dni od daty wypłaty środków.

TAKTO pożyczka opinie

TAKTO Finanse to kolejna firma oferująca wygodne, szybkie pożyczki. Usługi firmy spotykają się z dużym zainteresowaniem, przybywa także zadowolonych klientów. Pozytywnie wyrażają się na temat pożyczkodawcy, który oferuje duże kwoty bez wychodzenia z domu.

Maurycy 45 lat:

Pożyczka udzielona szybko i sprawnie. Nie ma ukrytych kosztów. Wszystko jest przejrzyste. Fajna jest opcja kalkulatora na stronie. Można sobie wyliczyć wszystkie koszty i odsetki.

Teofil 51 lat:

Firma ok. Koszty pożyczki również spoko. Oferta jest dobra w porównaniu do innych ofert pożyczek tak wiec mogę polecić.

Eliza 30 lat:

Oferta na tip top . Zdecydowanie dają radę na tle innych firm pożyczkowych. Jest: przyjemnie, bez żadnych problemów, formalności ograniczone do absolutnego minimum. A cennik nie odstrasza. Poza tym bardzo dobre podejście do klienta i przyjemna atmosfera.

Luiza 34 lata:

Dobra pożyczka Takto — sprawdzona i spłacona – polecam.

Ania 29 lat:

Dobra oferta tylko opcja z kurierem jest długotrwałą. Szczerze polecam tę firmę.

Wojciech 41 lat:

Szybki i sprawny proces przyznawania pożyczki – polecam.

 

Polecane przez Pozyczkolista.pl
Lime Kredyt
 • Pierwsza pożyczka za darmo
 • Na 30 dni
 • Pieniądze w 15 minut na koncie
 • 100% online
Złóż wniosek w Lime kredyt
Previous Ratkomat
Next Rapida Money